هنرمند صفحه‌آرایی

بخش معرفی کتاب به دنبال همکارانی است که هر هفته یک متن آماده را در چند تصویر مربعی شکل برای صفحه اینستاگرامی ساریاب صفحه آرایی کنند. نمونه‌ی کار را هم می‌توانید در صفحه اینستاگرام ساریاب مشاهده کنید.

برنامه نویس وب (PHP, jQuery, CSS, HTML5, MySQL, Git)

این موقعیت برای همکاری با برنامه‌نویس‌های وب‌سایت اصلی ساریاب است. شما در این پروژه‌ی متن باز مشارکت کرده و به توسعه‌ی قابلیت‌هایی که در چشم‌انداز قرار‌دارند می‌پردازید.

طراح گرافیک

به کمک یک #گرافیست احتیاج داریم! «ساریاب» یک گروه از داوطلب‌هاست که با توسعه‌ی یک #نرم‌افزار_آزاد داریم سعی می‌کنیم که یک #راهکار برای ارتقای سطح سلامت روان جامعه دانشحویان ایجاد کنیم. در اولین گام، اقدام به راه‌اندازی یک کمپین وبلاگ‌نویسی کردیم تا آدم‌ها رو تشویق به حل گروهی مشکلات کنیم؛ حتی مشکلات فردی. حالا که از پروژه ما استقبال شده، باید به احترام مخاطب، کیفیت رو در تمامی بخش‌ها ارتقا بدیم که یکی از مهم‌ترین اون‌ها، زیبایی وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعیه. از یک توصیه‌ی کوچک تا #طراحی_لوگو، چیزیه که ما بهش بشدت احتیاج داریم. تیم ما خون‌گرم، جوان، دارای اخلاق حرفه‌ای، و محیط [دور]کاری ما بشدت صمیمانه است. کار داوطلبانه برای تقویت #رزومه و #پورتفولیو انتخاب مناسبیه و پروژه‌ی ما، به عنوان یک #مسولیت_اجتماعی، با وجود کم هزینه بودنش، بسیار موثره. خوشحال می‌شیم اگر ما رو برای همکاری انتخاب کنید.

بازخورد

همچنین ما خوشحال می‌شیم اگه بتوانیم به شما کمکی بکنیم. راحت باشید :)

می‌خواهید شما هم بخشی از قصه‌ی ساریاب باشید؟ |